Gökmenler Demir

Gökmenler Demir Ltd. Şti.

Amacımız

Toplam Kalite Yönetimi felsefesinin ışığında, bölgemizdeki öncü konumunu daha ileriye götürerek, bütün paydaşlarımızın beklentilerini üst düzeyde karşılamak ve sektörümüzde ülkemizin önde gelen ÇELİK SERVİS MERKEZLERİNDEN biri olmaktır.

Yöntemimiz

İş, detaylarda gizlidir.

Gökmenler Demir

2004 Yılında Bucak Sanayi Sitesinde mütevazi bir işyerinde kurulan IJAN ENDÜSTRİYEL ISITMA VE SERA SİSTEMLERİ A.Ş. şimdi ise Bucak Organize Sanayi Bölgesinde 5.500m2 Kapalı alanda üretim faaliyetlerine devam etmektedir. Tarım Sektöründe öncü firmaların başında gelene IJAN A.Ş. Anahtar teslimi Sera kurulumu işlerinde tecrübeli personeli ve teknik elemanları ile güvenilir bir firma olduğunu sektöre ispatlamıştır. Tarım sektöründe seraların ısıtılıp iklimlendirilmesi yurt dışından getirilen sıvı yakıtlı kalorifer kazanları ile yapılmaktaydı. Sıvı yakıt ( LPG. Ve Dökme doğalgaz) Türkiye Şartlarına göre pahalı bir yakıt olması nedeni ile üretim maliyetlerini yükseltip üreticimizin Dış Ülkelerle rekabet etmesini engellemekteydi. İJAN A.Ş. 2004 Yılında ilk kez İleri itim kayar yataklı kömür yakan kalorifer kazanını Projesini hazırlayıp imalata başlamıştır. Milyon kalori ile ifade edilen katı yakıtlı kalorifer kazanlarını üreterek iklimlendirmede ısıtma giderlerini % 50 oranında indirip, üreticinin bol ürün hasat etmesini sağlamıştır… İJAN A.Ş. Kadrosunda mevcut teknik personelle üretmiş olduğu kalorifer kazanlarını, kurulduğu işletmelerde periyodik aralıklarla incelemeye alıp yeni tasarım projeleri hazırladı. Bu projeler üzerinde uygulamalı çalışmalar yaparak, yeni imal ettiği kalorifer kazanlarını sorunsuz, kullanımı kolay ve ısı verimini en yüksek seviyeye ulaştırarak, Üreticimizin hizmetine sunmuştur. 500.000 kcal/h’tan 6.000.000 kcal/h’a kadar kalorifer kazanı üretimimiz mevcuttur.

    GÖKMENLER DEMİR, ticaret hayatına 1992 Yılında Rahmetli Ali Gökmen ve Oğulları Emin Gökmen, Abdurrahman Gökmen ile birlikte Burdur’un Bucak İlçesinde Yeni Sanayi Sitesinde başladı. Ticari ahlakı ve çalışma azami ile 20 yıldır Demir Çelik Sektörünün öncü firmaları arasında yer alabilmek için çok hızlı bir şekilde gelişmektedir. 1995 Yılında Bucak Antalya Karayolu üzerinde kurulan ENSAR ALÜMİNYUM MERMER A.Ş. gerek doğal taşı ile gerek kalitesi ile mermer sektörünün öncü kuruluşları arasında yer almaktadır. 2003 Yılında Burdur Küçük Sanayi Sitesine açılan Burdur Şubemiz, Burdur ekonomisine canlanmasına büyük katkı sağlamıştır. 2004 Yılında Bucak Sanayi Sitesinde mütevazi bir işyerinde kurulan IJAN ENDÜSTRİYEL ISITMA VE SERA SİSTEMLERİ A.Ş. ise şimdi Bucak Organize Sanayi Bölgesinde 5.500m2 Kapalı alanda üretim faaliyetlerine devam etmektedir. Tarım Sektöründe öncü firmaların başında gelene IJAN A.Ş. Anahtar teslimi sera kurulumu işlerinde tecrübeli personeli ve teknik elemanları ile güvenilir bir firma olduğunu sektöre ispatlamıştır. 2008 Yılında Dörtyol Payas’da kurulan ŞADİLER DEMİR ÇELİK LTD.ŞTİ. İsdemir ve Erdemir Mamullerinin satışını yaparak ÇELİK SERVİS MERKEZİ alanında faaliyet göstermektedir. Rulo Sac Ütüleme, Kesme ve Dilme Hatlarıyla 0,30mm’den 22mm’e kadar kesim ve dilim yapabiliyor.