Gökmenler Demir

İş Ortaklarımız

Yücel Boru ve Profil Endüstrisi A.Ş., 1969 yılında Kocaeli Çayırova bölgesinde başlamış olduğu üretim faaliyetlerine, Gebze/Kocaeli, Osmaniye/Adana ve Yeşilköy/Hatay’daki tesislerinde devam etmektedir.

1993 yılında yatırımına başlanan tesisimiz 1994 yılında üretime başlamıştır. 1995 yılında üretim matrislerine köşebent demiri de eklenmiştir. 2001 yılında yapılan yatırımla 2. Haddehanesi de kurulmuş olup mevcut kapasitesi 2 katına çıkmıştır.

Tosyalı Holding çatısı altında olan Tosçelik Profil ve Sac Endüstrisi A.Ş. sanayi borusu ve kutu profil üretimi yapmak amacıyla 1997 yılında İskenderun Sanayi Bölgesinde kurulmuştur.

TEZCAN GALVANİZ

Dikey büyümeyi hedefleyen ve bu anlayışla entegrasyona yönelik yatırımlarına aralıksız devam eden Tezcan A.Ş., yılda 1.3 milyon ton yassı mamul üretim hacmine sahip olup, yüksek katma değerli ürün imalatı gerçekleştirmektedir.

Mutaş A.Ş. 1976 yılında kurulmuş olup siz kıymetli müşterilerimizin isteği doğrultusunda titiz bir ticari anlayışla hareket ederek her geçen gün faaliyetlerini artırarak günümüze kadar gelmiştir. 

2.3 milyar USD yatırım ile hayata geçen, MMK Grubu’nun Türkiye’deki iştiraki MMK Metalurji, Hatay-Dörtyol ve Kocaeli-Dilovası bölgelerindeki tesislerinde hizmet vermektedir.

OYAK Maden Metalürji şirketlerinden biri olan İsdemir, ülkemizin kuruluş tarihi itibari ile üçüncü, uzun ürün üretim kapasitesine göre en büyük entegre demir ve çelik fabrikası. İsdemir, 2008 yılında devreye aldığı 3,5 milyon ton/yıl sıcak haddeleme kapasitesi ile de Türkiye’nin uzun ve yassı ürün üreten tek entegre tesisi.

1965 yılından bu yana kaliteli yerli çeliği üreterek Türk ve dünya ekonomisine değer yaratan Erdemir, ülkenin sürekli artan yassı çelik ihtiyacını karşılamak ve sanayinin önünü açmak, ürün ve hizmet çeşitliliğini, yüksek katma değerli ürünlerin üretimini ve verimliliğini artırmak, teknolojisini sürekli yenilemek amacıyla yatırımlar gerçekleştirdi

Çelik, yaşamımızdaki en temel maddedir. Bu gerçekten yola çıkarak, insanların yaşamına değer katan çelik sanayi ürünlerini üretmek amacıyla sürekli çalışıyoruz. Ürettiğimiz her mamulle, yaşam kalitenizi arttırmayı hedefliyoruz. Bu vizyonla, faaliyete geçtiğimiz günden bu yana Türk sanayisinin en ileri ve yenilikçi kuruluşları arasında yer aldık.